Ulakçı Haber


Zonguldak’ta denize açıldıkları tekne su almaya başlayınca 7 kişi tam bir can pazarı yaşadı. Yardım çağrılarına yetişen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri mahsur kalanları kurtardı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Değirmenağız plajı mevkisinde bulanan bir teknenin su aldığı ve içinde bulunan 7 kişinin karadan ulaşım olmayan bir koyda mahsur kaldığı ve yardım talebinde bulunduğu ihbarı üzerine Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince inceleme başlatıldı.

Ekipler, yaptıkları incelemede N.A’ya ait teknenin yarı batık vaziyette olduğu ve çevresinde 7 kişinin bulunduğunun belirlemesinin ardından kurtarma çalışması gerçekleştirildi.

Sahil Güvenlik botuna alınan sağlık durumunun iyi olduğunu belirlenmesinin ardından 7 kişi, Zonguldak limanına getirildi.

Zonguldak’ta denize açıldıkları tekne su almaya başlayınca 7 kişi tam bir can pazarı yaşadı. Yardım çağrılarına yetişen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri mahsur kalanları kurtardı. Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Değirmenağız plajı mevkisinde bulanan bir teknenin su aldığı ve içinde bulunan 7 kişinin karadan ulaşım olmayan bir koyda mahsur kaldığı ve yardım talebinde bulunduğu ihbarı üzerine […]

Tekneleri su aldı, 7 kişiyi Sahil Güvenlik kurtardı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.