Ulakçı Haber

Songül Öden hayranlarını korkuttu

Songül Öden hayranlarını korkuttu
14 Ocak 2021 - 16:47

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz aylarda rol aldığı tiyatro oyunu ertelenince çok üzülen ve “Bu dönemin hemen bitmesini diliyorum” temennisinde bulunan oyuncunun testi pozitif çıkmıştı. Kendisini hemen karantinaya alan Songül Öden’in sağlık durumu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından evine kapanan ünlü oyuncu, durumu ağırlaşınca apar topar hastaneye kaldırıldı.

41 yaşındaki Öden’in artan şikayetleri nedeniyle gözlem altına alındığı ve tedavisinin bir süre hastanede devam edeceği öğrenilmişti.

Songül Öden’den sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi. Sosyal Medya hesabından paylaşım yapan Öden “Bugün basında yer alan haberler sonrasında öncelikle arayan soran, herkese ilgisi ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Eşim ile birilikte tedavi gördüğümüz hastaneden taburcu olduk. Basında bahsi geçtiği gibi kritik bir durum yaşamıyoruz hastalığı atlattık. İkimizin de sağlık durumu iyi. Başta Mart ayında hastasından COVID-19 kapıp ardından entübe edilen ve iyileştikten sonra kahramanca işinin başına geri dönen Prof. Dr. Bülent Tutluoğlu ve ekibi olmak üzere odamıza gelip canı pahasına bizi iyileştirmeye çabalayan hastane personeline teşekkür ederiz.. Duygularımı anlatmama imkan yok.. Canını ortaya koyan sağlık personelimizin hakkı ödenmez.. Aşı dahil her türlü öncelik ve destek ilk onların hakkıdır.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.