Ulakçı Haber

PORTAKAL GİTTİ…PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK ?

PORTAKAL GİTTİ…PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK ?
Serkan Aksarı
Serkan Aksarı( [email protected] )
24 Ağustos 2020 - 20:11

Hemen her yayın dönemi öncesi gittiler bıraktılar yeni dönemde yoklar muhabbeti yapılır ve bu dedikodularla süreç uzar gider kamuoyu sürekli meşgul edilir.
Ama görünen o ki bu kez yalan yada dedikodu değil haber doğru Fatih Portakal artık yeni dönemde fox tv de olmayacak.
Peki emekli olduğu konuşuluyor gerçekten emekli mi oldu yoksa başka bir kanalla mı anlaştı. İşte kilit soru bu ve yeni akit gazetesi haber müdürü bakın konuyu nasıl özetlemiş kendi sosyal medya hesabından. Alan’ın iddiasına göre Sözcü Sivasta bir yerel kanal satın aldı ve bu kanal Sözcü tv ye dönüştürülecek ve Fatih portakalda bu kanalın başına geçecek iddia bu. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

PORTAKALIN YERİNE TEPELİ

Fatih Portakal’ın ayrılık kararı sonrası FOX Ana Haber’de yerine geçecek isim de belli olduğu iddia ediliyor. Fox ana haber bültenini bundan sonra Habertürk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Selçuk Tepeli sunacak.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk ile bir görüşme gerçekleştirdigo medya sitelerine yanlıştan Selçuk Tepeli’nin Fox ile anlaştigi açıklandı. Bakalım fox ana haber yeni dönemde yine rayting rekorları kıracak mı bekleyip göreceğiz. Kalın sağlıcakla.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.