Ulakçı Haber

Emina Jahovic ve çocukları koronavirüse yakalandı

Emina Jahovic ve çocukları koronavirüse yakalandı
08 Şubat 2021 - 16:29

Şarkıcı Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ve çocukları Yavuz ile Yaman, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından test sonuçlarının pozitif çıktığını duyuran Jahovic, “Tedavilerimize ev karantinasında devam ediyoruz” dedi.

Yaklaşık üç yıl önce Mustafa Sandal ile evliliğini bitiren şarkıcı Emina Jahovic, koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Jahovic, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla oğulları Yaman ve Yavuz ile testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.

Son dakika haberler: Emina Jahovic ve çocukları koronavirüse yakalandı

Tedavi sürecini evde geçirdiklerini belirten 39 yaşındaki Emina Jahovic, konuyla ilgili şunları söyledi:

Pandemi sürecinin başından beri gerçekten çok dikkatli ve özenli davranmamıza rağmen; maalesef çocuklarım Yavuz, Yaman ve benim Covid-19 test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Tedavilerimize kıymetli doktorlarımızın kontrolünde, ev karantinasında devam ediyoruz. Bizlere iyi dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Bu zor süreci dünyada en iyi yöneten ülkelerden biri olduğumuza bizzat şahit oldum. Bir kez daha Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğum ve bu ülkede yaşadığım için onur duydum. Test aşamasından itibaren, öncelikle evimize kadar ilaçlarımızı getirdiler ve tüm süreçte her gün telefonla arayarak, durumumuzu yakından takip ettiler.

“BİZE GÜÇ VERDİ”

Bu duygusal ve korku dolu süreci çocuklarımla tek başıma atlatmaya çalışırken; aklımda dünyanın her yerinde benzer veya daha zor şartlarda mücadele eden, bu hastalık sebebiyle sevdiklerini kaybeden milyonlarca insan geçti. Böyle bir süreçte bu kadar kıymetli bir desteği hissetmek ve yalnız olmadığımızı bilmek bize güç verdi.

Bu vesileyle sonda zikredilen fakat başta gelen, en önemli ve kalpten teşekkürüm ise; Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Filyasyon ekipleri, aile hekimleri ve sağlık çalışanlarımızdır. Tüm bu süreçte ellerinden gelen hiçbir desteği bizlerden esirgemedikleri için kendim ve çocuklarım adına teşekkürü bir borç bilirim. Saygı ve minnetlerimle…